"Про кохання рідною мовою"

Зупинками літературного диліжансу "Про кохання рідною мовою" стала творчість сучасних українських поетів та класиків української літератури. Учасниці клубу за інтересами користувачів "Горлиця" із задоволенням слухали поезію Ліни Костенко, Тетяни Яковенко, Івана Франка та ін.

/Files/images/IMG_3366.jpg

"Майдан у пам'яті кривавою сльозою..."

17 лютого в Інтернет-центрі бібліотеки відбулася веб година-вшанування Героїв Небесної Сотні. На захід було запрошено учнів 9 класу Дашівської ЗОШ І-ІІ ст:

/Files/images/IMG_3361.jpg

"Він з музикою обвінчався в церкві"

Франц Шуберт. 31 січня виповнюється 220 років від дня народження великого композитора, фундатора романтизму в музиці, автора величезної кількості музичних творів, що написав митець за до болю коротке життя, лише 31 рік.

Творчості великого майстра, його нелегкому життєвому шляху присвятили ми музичний онлайн колаж «Він з музикою обвінчався в церкві» й запросили до бібліотеки вихованців Дашівської дитячої музичної школи.

/Files/images/IMG_3346.jpg

"Не забуть героїв триста..."

99-тій річниці подвигу юних українців під Крутами присвятили День інформації «Не забуть героїв триста…» учасники клубу за інтересами користувачів «Горлиця», що відбувся 27 січня в нашій бібліотеці.

/Files/images/IMG_3345.jpg

Соборна та незалежна

«Соборна та незалежна» - таку назву мав історичний вечір, що відбувся в бібліотеці для учнів сьомого та дев’ятого класів Дашівської допоміжної школи-інтернату. Розповіли про історичну подію учасники дитячого клубу за інтересами користувачів Шевчук Аліна, Коваль Тамара, Лунках Артем, Козяр Олена та керівник клубу Позиченюк Віра Анатолівна. Вдало доповнила розповідь демонстрація документального фільму «Час Злуки»:

/Files/images/IMG_3338.jpg

Сенс життя, в чому він?

На таке філософське запитання спробували відповісти учні 10-х класів Дашівської допоміжної школи-інтернату, яких було запрошено до читацького діалогу бібліотекарем відділу обслуговування дітей Вірою Анатолівною Позиченюк, що відбувся у бібліотеці 23 грудня.

Особливо жваве обговорення викликали моделювання різних життєвих ситуацій, юнацтво активно відповідало на різні каверзні запитання, пов’язані з їхніми правами та обов’язкам:

/Files/images/IMG_3326.jpg

День інформації
"Горе і біль нелюдських випробувань"

День інформації ми присвятили 75-им роковинам масового розстрілу єврейського населення Дашева німецько-фашистськими окупантами у грудні 1941 року.
Розповіла про ті трагічні події завідуюча музеєм Головченко Н.О, доповнила її розповідь учитель історії К.О.Поліщук. Відбулася презентація книги Роос, К. "Рожденные страдать"?. - Винница, 2011. - 204 с.. Завершив захыд онлайн перегляд фыльму "Холокост" https://youtu.be/XONtdUMACME

/Files/images/IMG_3305.jpg

/Files/images/IMG_3313.jpg