Бібліотечний урок
"Структура книги та розстановка книг у фонді бібліотеки"

На бібліотечний урок 29 листопада до нас завітали учні 2-х класів Дашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/IMG_3786.jpg

Пам'ять серця

До днів вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в бібліотеці проведено годину істоорії "Пам'ять серця" та організовано книжкову виставку "Туги й жалю наповнена земля". Учасниками години історичної пам'яті стали учні 11 класів Дашівської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Ротай О.Ф.

/Files/images/IMG_3766.jpg

/Files/images/IMG_3769.jpg

Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе!

Стали. Гордо. Обличчя світять.
Монолітно. Немов стіна.
І система катів у розпачі,
Адже крайнього тут нема.
Тут за руки усі тримаються
І співають. І не мовчать!
Та невже до кінця вже котиться
Інквізиції термін-час?

Барикади любов тримають.
Цілий світ узяли в облогу.
Українці ми! – горда нація.
Відродилися. Слава Богу!

Василь Кузан, Закарпаття онлайн.Блоги 16 грудня 2013р.

Четвертій річниці Революції гідності присвятила День інформації бібліотекар Головченко Наталя Олександрівна. Своє повідомлення вона ілюструвала онлайн переглядом хроніки тих пам'ятних подій. Доповнила повідомлення учитель історії Катерина Олександрівна Поліщук. З цікавістю знайомилися учні 7,8 класів Дашівської ЗОШ І-ІІ ст із книгами присвяченими героїчним дням.

/Files/images/IMG_3754.jpg

Караван книг Пауло Коельйо

"В ту саму мить, коли я знайшов вірні відповіді, змінилися всі питання"
Пауло Коельйо