• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку

В цьому розділі Ви зможете знайти інформацію про історичну довідку , структуру бібліотеки , правила користування бібліотекою та багато іншої цікавої інформації

Фонд Дашівської міської бібліотеки – 22 675 примірників друкованих видань з різних галузей знань.

Обслуговує бібліотека біля 46% населення нашого селища.

Знайти необхідні вам книги, статті, документи ви зможете з допомогою системи каталогів та картотек, розібратись у яких вам допоможуть працівники бібліотеки.

У бібліотеці працює Інтернет-центр з безкоштовним доступом до Інтернету

В бібліотеці функціонує регіональний центр інформації "Інформаційний вісник" в якому створено 14 папок з інформацією правового та соціального змісту, що стосується нашого району і селища з різних тем.

Окремо виділено фонд літератури про наш край – його природу, історію, художні твори наших земляків.

Якщо вас цікавлять нові надходження до бібліотеки з того чи іншого питання, зверніться до бібліотекарів і вони інформуватимуть вас по мірі надходження документів з обраної теми у зручний для вас спосіб.

При бібліотеці діють клуби за інтересами читачів:

· для дітей – "Краєзнавець", де дітей знайомлять з історією, традиціями, літературою рідного селища;

· для юнацтва – "Орієнтир", учасники якого зустрічаються з людьми різних професій, відвідують різні підприємства, знайомляться з літературою , що допомагає обрати вірний шлях у житті;

· для дорослих – "Горлиця", який об’єднує жінок різного віку, що цікавляться сучасним культурним життям, які бажають набути кращого досвіду у господарюванні та рукоділлі.

· В бібліотеці постійно проводяться масові заходи приурочені визначним датам в житті нашого суспільства.

У бібліотеці продовжено акцію "Подаруй бібліотеці книгу!" .

У лютому цього року бібліотека приєдналася до Програми сприяння Парламенту II та стала учасницею Всеукраїнської Мережі Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади.

Кiлькiсть переглядiв: 1001

Коментарi

  • Іван

    2012-06-27 08:26:03

    Дякуємо за інформацію...